Коли б кайданів брязкіт міг ударить
Перуном в тії заспані серця,
Спокійні чола соромом захмарить
І нагадать усім, що зброя жде борця!
Леся Українка

БИЙ, ПЕРУНЕ, БИЙ!


Життя, в деякому розумінні, це постійна боротьба з оточуючими силами та явищами. Кожного дня людина бореться за своє існування, щоб не померти від голоду чи холоду. Тільки є люди, які це усвідомлюють, а є такі, хто не розуміє цьго. Візьмемо простенький побутовий приклад - ми ходимо на роботу. Чи задавали ви собі питання навіщо ви це робите? Та звісно ж в першу чергу для того, щоб отримати певні засоби для продовження свого життя! То хіба це не є боротьба?

Людство - це складова частина Природи, і як би дехто не ставився до неї зверхньо, ми живемо за її справедливими законами. І один з основних законів - це боротьба за виживання! В цьому плані ми не далеко відійшли від тваринного світу.
Ознакою здорової людини є певна цілеспрямованість здобути собі та своїм ближнім краще місце під Сонцем, створити кращі умови життя. Це спричиняє її діяти, творити, винаходити, самовдосконалюватись. Така людина, щоб досягти своєї мети, гори зверне! Але їх одиниці.
Переважна більшість людства - це сіра маса, яка пливе за течією річки Життя. Їм навіть в голову не приходить, що можна поворухнути м'язами, спрямувати себе в те чи інше русло, або, навіть, грести проти течії! Вони не помічають, що за ними полює зграя голодних крокодилів, які тільки того й чекають, коли хтось стане слабшим і потрапить у їх пащу. І в той же час хижак, вдягнувши овечу шкіру, промовляє до них: "Погляньте сюди, я знаю куди вас веду!" І приречене стадо відвертає свій погляд від Світла, від Істини, природнього буття, йде за цими лжепророками, та опиняється в жахливому рабстві, де їх тримають не сталеві окови, а чужа ідеологія.
Цим кривавим шляхом пройшли безліч народів Землі! Штучно створені релігії такі, як юдаїзм, християнство та іслам, вогнем і мечем насаджувались волелюбивим націям. В першу чергу знищувалась духовна верства населення - волхви та жерці, що чинили найбільший спротив хитрим загарбникам. А заповідь "не вбий", якою так пишаються християни, існувала тільки для підкорених, для рабів! Прикладів з історії безліч: це і хрестові походи, і сотні тисяч вогнищ "святої" інквізиції, і місіонерські завойовування "диких" народів. Що ще треба щоб довести людству хибність обраного ним шляху? Зазомбовані ідеєю про вічний рай, що чекає їх після смерті, люди сидять, склавши руки, тоді, коли їх нещадно обдурюють, використовують, крадуть їхню землю, і ще гірше - їхні душі! Мало того, вони ще й самі несуть до церкви останню копійку, віддають майно й себе самого в пащу ненаситного змія, що оповив своїм жирним тілом майже всю Землю. Його черево ось-ось лопне від переїдання, і тоді людство вийде нарешті на новий виток свого розвитку!
Життя - це вічна боротьба! І ми не будемо чекати, коли змій добереться до нашої горлянки! Ми живемо на власній, рідній Матінці - Землі, що виростила, виплекала нас, і ми не дамо її в наругу ворогам! У нас є власна духовна зброя - це наша Рідна Віра, а Боги не залишать на призволяще своїх рідних синів і дочок. Ми візьмемо в руки цю зброю! І будемо битися лише до перемоги!
Поки що ми іскри у згаслому вогнищі: повіють Вітри- Стрибожичі - і роздмухають їх у яскраве полум"я, а ні, то затопче ворожа нога. Та не треба чекати божого провидіння, бо ворог часу не залишає. А рідні Боги завжди вказують нам ПРАВильний шлях, і діють, проЯВляючись через нас у світі Яви. То ж розпалимо в наших мужніх серцях Священне Багаття! Піднімемо знамена Боротьби! Й підемо шляхом Перемоги! А інакше, то краще смерть.
Так діяли наші Предки!
Так будемо діяти ми!

Чи боїшся ти Смерті? Якщо так, то полиш боротьбу, вона не для тебе. Живи як усі, в так званому мирі та спокої, і можливо, тебе не зачепить бурхливе полум"я. Сподівайся. Єдине право на сподівання в тебе ніхто не відніме. А от землю, волю, любов...
Смерть - наша порадниця. Вона завжди поряд з нами, готова в будь-яку мить підказати: "Поквапся, бо хто зна, який буде мій наступний крок!" В кожну хвилину Смерть буде рада з'єднати тебе з Праотцями. Посміхнись їй у вічі, і будь готовий до цього.
Смерть - це кінець і початок...

ОРІСЛАВ 29.03.7513.