Видавничо-інформаційний центр "Сварог"

пропонує видання на історичну та філософську тематику

Щоб зробити замовлення, необхідно надіслати
Ваші ПІБ та точну поштову адресу.
Оплата – при отриманні у поштовому відділенні.
Адреса: м. Київ, вул. Виборзька, 84, к 25
Тел: (044) 2235747, 8050 3395747
Електронна адреса: veda@cdmaua.com
www.svaroh.info, www.svarga.kiev.ua

 
 
 
 

НОВИНКА!

Велесова Книга - Волховник

Лозко Г.С.

Священна книга Слов'ян, пам'ятка нашої історії та духовної культури, яка відкриває донині невідомі факти про світогляд, вірування і звичаї наших пращурів. Найбільш повне, на сьогоднішній день, наукове текстологічне дослідження, переклад на сучасну українську мову "дощечок Ізенбека", книги, що була №1 в списку забороненої літератури в СРСР. Зі сторінок волхвівської книги читачеві розкриється велика духовна трагедія наших пращурів - християнське насильство над нашою рідною святістю. Книга Велеса змінить не тільки науку історії, але й саму історію. Офіційне видання Об'єднання Рідновірів України. Релігієзнавчий коментар, публікація архівних матеріалів та оригінальних текстів Ю. Миролюбова, укладання словника на 8,5 тис. слів, покажчики, бібліографія, ілюстрації. - Вінниця: Континент-Прим. - 2007. - 504 с. Тверда обкладинка із художнім тисненням

Гуртова ціна - 30
Дрібногуртова ціна - 35
Роздрібна ціна - 40

 
 
 
 

НОВИНКА!

Рідна читанка

Лозко Г.С.

Ця книга є незамінним супутником усім українським малятам, а також їхнім мамам і татам, бо йдеться в ній про наші давні Рідні первені – про рідні Свята та Рідних Богів, яких славили наші Прабатьки впродовж багатьох-багатьох тисячоліть під Сонцем. Дерево, щоби рясніло Плодами, має бути посадженим у грунт. Ця книга саме є тим Грунтом, з якого й бере початок історія нашого Українського Дерева Роду. - Вінниця: Континент-Прим. - 2007. - 64 с. М'яка обкладинка.

Гуртова ціна - 10
Дрібногуртова ціна - 11
Роздрібна ціна - 15

 
 
 
 

Коло Свароже

Лозко Г.С.

У книзі відомого народохнавця Галини Лозко розповідається про непересічну значимість народних звичаїв та обрядів, пов'язаних з календарем. "Народ, що втратив свій власний календар, блукатиме у тисячоліттях недолі та пітьми. Лише той, хто пам'ятає, який сьогодні день, здатен відчувати пульс Всесвіту", - вважає авторка. Кількаразові зміни літочислення впродовж двох останніх тисячоліть зруйнували основи природного астрономічного календаря, за яким жили наші давні Предки. Галина Лозко вперше в Україні порушила проблему реконструкції дохристиянського календаря Київської Русі. Міфологія власного народу розглядається авторуою як спосіб пізнання істини, а родова логіка прокладає шляхи осягнення етнічного ідеалу. К.: Укр. письменник, 2005. - 222 с.

Гуртова ціна - 18
Дрібногуртова ціна - 20
Роздрібна ціна - 25

 
 
 
 

Пробуджена Енея


Лозко Г.С.

Європа в античну епоху мала назву Енея… Книга розповідає про відродження автентичних язичницьких релігій у багатьох країнах Європи. Автор показує широкий спектр довго замовчуваних явищ. Християнство та інші "світові" релігії розглядаються як засоби глобалізації, а відродження рідних етнорелігійних традицій - як єдина альтернатива і спосіб самозбереження націй. Книга не закликає до знищення інакомислячих. Вона відкриває очевидні факти тоталітарного впливу монотеїстичних релігій на масову свідомість. Х.: Див, 2006. - 464 с.

Гуртова ціна - 19
Дрібногуртова ціна - 21
Роздрібна ціна - 27

 
 
 
 

Українське народознавство

Лозко Г.С.

Видання наповнене розширеним колом народознавчих проблем, а також фактами про походження українського народу, міфологію, пантеон слов"янських Богів, державну символіку, подані відомості про цілющі рослини і священих тварин тощо. Книга буде цікавою для всіх, хто любить і шанує рідну минувщину та дбає про майбутнє збереження нашого етносу. Х.: Див, 2005. - 472 с.

Гуртова ціна - 17
Дрібногуртова ціна - 19,9
Роздрібна ціна - 25

 
 
 
 

Українське народознавство

Лозко Г.С.

Це третє,оновлене і доповнене видання книжки відомого етнолога,доктора філософських наук Галини Лозко,що вперше побачила світ у1995р.Походження українського народу, міфологія,пантеон слов"янських Богів та ін. Книга буде цікавою для всіх,хто любить і шанує рідну минувщину та дбає про майбутнє збереження нашого етносу.К.:"АртЕк" -2006 -472с

Гуртова ціна - 28
Дрібногуртова ціна - 30
Роздрібна ціна - 35

 
 
 
 

Удар Русских Богов

В. Истархов

Книга викриває сутність всіх головних семітських релігій: юдаїзма, християнства, комунізму, розписує структуру масонських організацій. Показано, семітські релігії створені, як інформаційна зброя для захоплення та встановлення світового панування вищою масонською олігархією та їх сионіськими панами. Показані механізми управління поведінкою та свідомістю людей. Подана реальна картина світової історії. Книга написана з позиції язичництва - тисячолітнього природного світогляду слов'янських, орійських та багатьох інших народів, що заснований на глибинних знаннях про єдність людини із Всесвітом. Х.: ООО "Свитовид", ЧП "Див", 2004. - 480 с. М'яка обкладинка

Гуртова ціна - 10
Дрібногуртова ціна - 12
Роздрібна ціна - 15

 
 
 
 

НОВИНКА!

Минуле пливе в прийдешнє

Докія Гуменна

Чотири покоління дослідників атакують трипільську проблему,бо там заховані початки індоєвропейських народів. А нам так нічого не хочеться знати про цей найдавніший корень? Тепер особливо актуально знати - і то зазирнути якнайглибше,скільки вдасться,тепер знання минулого - жива,цілюща вода.Нью-Йорк - 1978 - 384с.

Гуртова ціна - 110
Дрібногуртова ціна - 130
Роздрібна ціна - 150

 
 
 
 

Древнее святилище Каменная Могила

А.Г.Кифишин

Древнее святилище Каменная Могила, А.Г.Кифишин Книга являє собою перший в світовій науці - і досі єдиний - досвід прочитання найдавнішого письма (XII-III тис. до н.е.). Основним матеріалом її розгляду є тексти з 62 гротів та печер Кам'яної Могили в Україні - грандіозного святилища-архіву, що функціонував з епохи палеоліту до средніх віків. Автор, видатний знавець древніх культур Ближнього Сходу, вважає це письмо, яке знаходить широке коло аналогій в Європі та Азії, нащадком невідомої досі науці палеолітичної протописемності. К., 2001. - 872 с. (рос.)

Гуртова ціна - 170
Дрібногуртова ціна - 180
Роздрібна ціна - 200

 
 
 
 

Свята Мова Творця у Звичаї Народу: Еніофеноменологія староукраїнської культури

Л.П.Саннікова

Книга присвячена новій науковій галузі культурології - еніофеноменологічній етнокультурології. Досліджуються процеси виникнення, розвитку й функціонування української народної культури. Розглянуті методологічні основи формування й розвитку еніофеноменологічної культурології, докладно вивчені структури уявлення образно-символічних понять. Особливе місце приділяється стратегіям репрезентації та інтерпретації культурних образів у контексті сучасних наукових концепцій. Досліджується низка ключових понять і ситуацій: освоєння людиною межі буття-небуття; усвідомлення людиною часу, простору, матерії; вшанування душ предків; обрядове коло, символіка канонічної народної традиції. К.: Видавництво "Аратта", 2005. - 776 с., 236 іл., 29 схем

Гуртова ціна - 170
Дрібногуртова ціна - 180
Роздрібна ціна - 200

 
 
 
 

Витоки духовної культури українського народу

І.Заєць

Монографія відомого археолога, професора Івана Івановича Зайця присвячена пошуку витоків духовної культури українського народу. Автор розглядає численні пам'ятки археології і стародавньої історії України (від палеоліту до Київської Русі) як першоджерела духовної культури нашого народу. Книга для археологів, культурологів, істориків, викладачів, студентів, усіх, хто цікавиться давньою історією України. К.: Аратта, 2006. - 328 с.: іл.

Гуртова ціна - 140
Дрібногуртова ціна - 150
Роздрібна ціна - 170

 
 
 
 

Священна країна хліборобів. Міста й селища трипільської цивілізації у межиріччі Південного Бугу і Дніпра та околиць


Мицик В. Ф.

Майже два з половиною тисячоліття володарювала на нинішніх землях України хліборобська людність Трипільської цивілізації. На основі досліджень останніх десятиліть відомий етнолог, археолог, музеєзнавець, журналіст В.Ф. Мицик аргументовано розкриває походження, розвиток, зв'язок із вищими силами, філософські аспекти буття та історичну долю праукраїнців-хліборобів. Подарункове ілюстроване видання у суперобкладинці. 264 с.

Гуртова ціна - 57
Дрібногуртова ціна - 60
Роздрібна ціна - 70

 
 
 
 

НОВИНКА!

Сварог

Релігійно-історичний та науково-пізнавальний часопис Об'єднання Рідновірів України. В часописі викладені матеріали з історії релігійного світогляду українського народу, опис традицій та обрядів, природні молитви, ритуальні пісні з нотами, календар свят Кола Сварожого. №№ 9,10, 11-12, 13-14, 15-16, 17-18, 19-20, 21 ( Новий!)

Гуртова ціна - 7
Дрібногуртова ціна - 8
Роздрібна ціна - 10

 
 
 
 

Набір листівок "Коло Свароже"

16 повноколірних святкових листівок Православного українського язичницького календаря

Гуртова ціна - 12
Дрібногуртова ціна - 14
Роздрібна ціна - 17

 
 
 
 

НОВИНКА!

Меч Арея


Іван Білик

Оригінальне поєднання сміливих історичних реконструкцій та карколомних пригод героїв, художнього вимислу й несподіваної, на перший погляд гіпотези, про те, що цар гунів Аттіла був київським володарем. Книжка, яка стала сенсацією 1972 року, - захоплююче читання, бо має в собі тисячолітню таємницю. К.: Веселка, Такі справи, 2003. - 359 с., іл. Тверда обкладинка із золотим тисненням

Гуртова ціна - 40
Дрібногуртова ціна - 42
Роздрібна ціна - 45

 
 
 
 

НОВИНКА!

Меч Арея


Іван Білик

У романі "Меч Арея" І.Білик стверджує,що літописні "гуни" - це слов"яни й беспосередні предки українців, а їхній легендарний цар Аттіла - київський князь Гатило.Стрімкий сюжет,захоплюючі пригоди героїв,цікаве героїчне і драматичне життя київського володаря втримує цікавість і приваблює читачів.Київ "А.С.К." - 2006 -384с.

Гуртова ціна - 14
Дрібногуртова ціна - 16
Роздрібна ціна - 19

 
 
 
 

НОВИНКА!

Дикі білі коні


Іван Білик

Цей історичний роман відомого українського письменника,лауреата Шевченківської премії Івана Білика є першою книгою його знаменитої скіфської трилогії.Як і попередні твори автора - "Меч Арея" і "Похорон богів", - він знову веде нас у глибини минувшини.Читачів зачарує далекий світ наших пращурів,невідомий і загадковий.Київ "А.С.К." - 2006 - 320с.

Гуртова ціна - 13
Дрібногуртова ціна - 15
Роздрібна ціна - 18

 
 
 
 

НОВИНКА!

Не дратуйте грифонів


Іван Білик

Цей роман є другою книгою знаменитої скіфської трилогії.Головні герої роману - діти й онуки наших предків - скіфів.У центрі оповіді - конфлікт між двома братами Осмогрудом і Соболем.Що переможе - поклик рідної крові чи закон матірної землі?Оповідь дуже цікава для широкого читацького загалу.Київ "А.С.К." - 2006 - 336с.

Гуртова ціна - 14
Дрібногуртова ціна - 16
Роздрібна ціна - 19

 
 
 
 

НОВИНКА!

Цар і раб


Іван Білик

Цей історичний роман відомого українського письменника,лауреата Шевченківської премії Івана Білика - третя книга його знаменитої скіфської трилогії.Головний герой роману відомий з історії Салмак,заручник від Великого князя при дворі боспорського царя Персіда.Хто переможе...Лев чи Тигр? І чий бік візьмуть герої роману? Київ "А.С.К." - 2007 - 432с.

Гуртова ціна - 15
Дрібногуртова ціна - 17
Роздрібна ціна - 20

 
 
 
 

Лебедія

Сергій Плачинда

В пошуках відповідей на запитання "Як і коли виникла Україна? Ким були наші далекі предки?" автор, відомий український письменник-патріот, лінгвіст, етнограф проходить складний дослідницький шлях довжиною в сім тисяч років, по крихтах складаючи мозаїку історії стародавньої України з позицій нової сучасної наукової концепції. К.: Видавничий дім "Калита", 2006. - 160 с. М'яка обкладинка

Гуртова ціна - 11
Дрібногуртова ціна - 12
Роздрібна ціна - 15

 
 
 
 

Власть доллара

Энтони Саттон

Одна з підсумкових книг відомого та авторитетного американського дослідника прихованих механізмів влади, цілком присвячена ФРС США, приватній банківській корпорації, що контролює обіг доларів в усьому світі. Книга дає розуміння механізмів глобальної грошової монополії, міжнародних фінансових та політичних процесів, зовнішніх причин глибокої кризи, що наближається в світовій економіці. Головною цінністю дослідження Саттона є його строга документальна основа. М.: Фєри-В, 2003. - 192с., фото, ілюстрації, додатки. Тверда обкладинка, (рос.)

Гуртова ціна - 18
Дрібногуртова ціна - 20
Роздрібна ціна - 25

 
 
 
 

Преодоление христианства

Владимир Авдеев

Історико-філософський трактат, присвячений проблемам витокових релігій. В книзі подано структурний аналіз різниці моно - і політеїстичних релігій та намічені перспективи розвитку новітнього ренессансного світогляду.

Гуртова ціна - 10
Дрібногуртова ціна - 12
Роздрібна ціна - 15

 
 
 
 

Князь мира сего

Григорий Климов

"Князь" Клімова - це заборонений плід. З одного боку, це одна із самих сильних та яскравих антирадянських книг, які заборонені в СРСР. З іншого боку, - "Князя" злякалася майже вся преса на Заході. За своєю серйозністю, розробкою теми, за своєю історичною точністю... він є виключним. Він може подобатися або ні, але подібного до сих пір у друці не було. Знаючи таємниці "Князя", ви зрозумієте всі загадки психологічної війни. Х.: ЧП "Див", 2006. - 288 с. (рос)

Гуртова ціна - 10
Дрібногуртова ціна - 12
Роздрібна ціна - 15

 
 
 
 

Протоколы советских мудрецов

Григорий Климов

Ця книга являє собою аналіз того, що називається Богом та дияволом, зробленим людиною, яка брала безпосередню участь у психологічній війні проти СРСР. В книзі у формі захопливого роману подається грунтовний аналіз сионіських, масонських, церковних організацій та феномена світового єврейства з точки зору аналітичних відділів спецслужб. Х.: ЧП "Див", 2005. - 416 с. (рос.)

Гуртова ціна - 10
Дрібногуртова ціна - 12
Роздрібна ціна - 15

 
 
 
 

Красная Каббала

Григорий Климов

"Красная Каббала" є продовженням і доповненням до "Протоколов советских мудрецов" і результатом 35 років серйозної науково-дослідної роботи у сфері ВИЩОЇ СОЦІОЛОГІЇ. Головним завданням автор ставить виявлення деяких загальних закономірностей людської поведінки, які помітно впливають на хід світової історії. Завдяки цій праці ми можемо краще розібратися у блезладі або сатанинській вакханалії наших днів. Х.: ЧП "Див", 2006. - 528 с. (рос.)

Гуртова ціна - 10
Дрібногуртова ціна - 12
Роздрібна ціна - 15

 
 
 
 

Песнь победителя

Григорий Климов

Ця книга - надзвичайно цінний вклад - для повного розуміння всього,що діється в Радянській Росії.Книга сприяє формуванню волі, яка повинна бути спрямована на визволення всього світу.З об"ємною та яскравою майстерністю Климов розвертає цікаві та глибокі етюди проблем руської душі та державної системи.Х.:"Див",2006. - 544 с.

Гуртова ціна - 10
Дрібногуртова ціна - 12
Роздрібна ціна - 15

 
 
 
 

Божий народ

Григорий Климов

Що таке комплекс влади, комплекс вождя? В чому полягає суть цієї проблеми? Коли близькі родичі одружуються один на одному, то діти від цього шлюбу будуть дегенератами. Дегенерати зазвичай ненавидять нормальних людей. Мільйони та мільйони нормальних людей гинуть для забавки та садиського задоволення лідерів дегенеративної секти. Всі світові вожді зазвичай мають комплекс влади. Цей комплекс являється результатом пригніченого садизму, який в свою чергу пов'язаний з латентною гомосексуальністю. Х.: ЧП "Див", 2005, - 576 с. (рос.)

Гуртова ціна - 10
Дрібногуртова ціна - 12
Роздрібна ціна - 15

 
 
 
 

Имя моё легион

Григорий Климов

Що ж це за "Легіон", про який пише Клімов? Споконвіку - це свого роду табу, річ дещо заборонена. В Євангелії з цього приводу говориться так: "легіон ім'я мені, тому що нас багато". (Марк 5:9). Це одна з біблійних формул того, що називається дияволом. Х.: ЧП "Див", 2005. - 416 с. (рос.).

Гуртова ціна - 10
Дрібногуртова ціна - 12
Роздрібна ціна - 15

 
 
 
 

Мистика огненного креста

Р.В.Багдасаров

Найкраще в Росії дослідження , присвячене символізму свастики. Воно унікальне за своєю обширністю та новизною археологічного, історичного, мистецтвознавчого матеріалів. Дослідження охоплює період від палеоліту до наших днів. Особливу увагу приділено використанню свастики в археологічних культурах території Російської Імперії - СРСР - Росії та російській традиційній культурі. Книга призначена спеціалістам та всім, хто цікавиться питаннями символіки. М.: Вече, 2005. - 400 с.: іл.

Гуртова ціна - 28
Дрібногуртова ціна - 30
Роздрібна ціна - 35

 
 
 
 

Онуки Дажбожі

Походження українського народу. Часопис

Повноколірний історико-публіцистичний український часопис . К.: Такі справи. - 92 с.

Гуртова ціна - 28
Дрібногуртова ціна - 30
Роздрібна ціна - 35

 
 
 
 

Космос древньої України

Трипілля - Троянь: Мітологія, Філософія. Етногенез.

Збірка наукових та історико-публіцистичних статей і досліджень провідних науковців на тему походження України. К.: 1992. - 302с. Тверда обкладинка

Гуртова ціна - 12
Дрібногуртова ціна - 15
Роздрібна ціна - 18

 
 
 
 

Знаки карпатської магії

Громовиця Бердник

Мастодонти від науки, оголосивши мольфарів -карпатських чарівників, шаманів та знахарів - шарлатанами , а їхню практику, обряди ритуали - пережитком, здавалось би давно підписали карпатській магії вирок. Але найсучасніші прогресивні теорії історії світобудови та розвитку людства заставляють більш серйозно сприйняти цей своєрдний пласт світової духовної ведичної культури. К. 2006 - 368с. Тверда обкладинка

Гуртова ціна - 23
Дрібногуртова ціна - 25
Роздрібна ціна - 30

 
 
 
 

НОВИНКА!

Брама безсмертя

Ю.Шилов

Де,коли,як починалася земна цивілізація? А віра в Спасителя? І яке місце слов"ян у цих глобальних явищах?...Відповіді на такі запитання містяться у багатьох наукових публікаціях вченого-історика Ю.О.Шилова.А вромані "Початок початків" вперше дана художня картина цих явищ.Київ:Аратта-2006 - 340с.

Гуртова ціна - 27
Дрібногуртова ціна - 30
Роздрібна ціна - 35

 
 
 
 

Святин

Ю.Шилов

Роман - есея з двох повістей "Победа!" та "Після біди"."Победа!" - не про ствердження життя,"по(сле)беда" - про переборення смерті. І якщо життєстверджуюче вчення історичного матеріалізму призвело до мільйонів людських жертв,то чи не з"явиться смертезгубним відкриття істинних початків цивілізації?..відкриття,якому й присвячена ця повість.Київ 2001 - 324 с.

Гуртова ціна - 12
Дрібногуртова ціна - 15
Роздрібна ціна - 20

 
 
 
 

Пращури

Юрій Шилов

Держава Україна до початку XVIII ст. здебільшого називалася Русь, витоки якої визнавалися літописцями в Скіфії (з VI ст. до н.е.). Але й Скіфія була не найпершим етапом слов'янської етноісторії та державотворення (цивілізації)... Кожен народ, проходячи різні етапи розвитку, відзначає їх зміною назв свого етносу й країни. Проте суцільною є історична пам'ять народу. У слов'ян вона сягає часів Льодовика, ХІХ тисячоліття до нашої ери. Відтоді й розпочалася праісторична минувщина, що близько 10 тисячоліть тому перейшла в історичну - писемну. Книга видатного українського вченого академіка Юрія Шилова дає науковий аналіз історії виникнення української нації та держави.

Гуртова ціна - 11
Дрібногуртова ціна - 12
Роздрібна ціна - 15

 
 
 
 

Чого ми варті

Ю.Шилов

З часів виникнення тоталітарних формацій (рабовласництва і т.д.) співіснують дві культуротворчі традиції - народна (з корінням у общинній формації не менше 21-тисячолітньої глибини) й офіціозна (не глибше 5 тисячоліть існування "рабів Господніх"). Історик Ю.О.Шилов знайшов рівнодіючу цих двох традицій. В авторській збірці представлено статті та нариси з питань витоків української етнокультури, науки, політики, мистецтва, релігії. І світ - який ми бачили з позицій то марксистської, то біблійної ідеології - проглянув раптом таким, яким він є насправді. К.: "Аратта", 2006. - 292 с.

Гуртова ціна - 30
Дрібногуртова ціна - 30
Роздрібна ціна - 35

 
 
 
 

Біблійний геноцид або "Не вбивай" по-християнськи

Світояр

"Я не мир принести прийшов, а меча!" (Матвія, 10:34). Неупереджений критичний аналіз виникнення та виконання біблійної заповіді "Не вбивай" та інших християнських цінностей на основі цитування та осмислення біблйних джерел. К.: 2004. - 43 с.

Гуртова ціна - 3
Дрібногуртова ціна - 4
Роздрібна ціна - 5

 
 
 
 

НОВИНКА!

Журнал Карпати

Цікавий повноколірний журнал про туристичні маршрути,історико-етнографічні тури,оздоровчо-лікувальний туризм та багато іншої інформації про неповторну красу Карпат.Чудові ілюстрації допомагають читачеві прекрасно уявляти багатство природи цієї унікальної місцевості,статті дають можливість отримати безліч нових знань з історії та сьогодення Карпат. ДП "Видавничий дім УКРПОЛ" № 7-8,10,11 2007. 82с.

Гуртова ціна - 5
Дрібногуртова ціна - 7,5
Роздрібна ціна - 10

 
 
 
 

Четверта світова інформаційно-психологічна війна

Сенченко М.І.

Нова серія книг відомого знавця конспірології, голови книжкової палати України, М.І. Сенченка виходить під назвою " Четверта світова латентна війна". Отримавши перемогу в Третій "холодній" Світовій війні, США і НАТО розв'язали Четверту Світову війну. Ціль війни - Світове панування. Це невидима війна нового типу, в якій "п'ята колона" країн, що підлягають захопленню, таємно переходить на сторону агресора, маючи надію увійти до "золотого мільярду". К. 2006. - 76 с.

Гуртова ціна - 5
Дрібногуртова ціна - 6
Роздрібна ціна - 7

 
 
 
 

Современное масонство на Западе

Алексей Боровой

У книзі розкрита роль масонства у світовій політиці та політичних подіях окремих країн. На прикладі різноманітних країн світу показано як поряд із старим консервативним масонством виросли нові масонські форми, змінювались масонські конструкції, відбувалася трансформація у напрямку "руйнування до кінця всякої религійної дисципліни". На очах всіх масони відкрито прагнуть зруйнувати або захопити церковні інститути людства. Проти злочинного суспільства давно йде боротьба. Але масонство, на протязі півтора століть, зробило неймовірні успіхи, завоювавши всі ряди соціальної ієрархії та стало нарешті загрозою не для церкви, а разом із юдо-християнською церквою - для держав та націй. К.: Серж, 2001. - 84 с. (рос.)

Гуртова ціна - 5
Дрібногуртова ціна - 6
Роздрібна ціна - 7

 
 
 
 

НОВИНКА!

ТЕНГУ

Журнал

Журнал про бойові мистецтва. На сторінках журналу ви знайдете захопливі статті про бойові мистецтва, їх засновників та майстрів, відкриєте нову філософію здоров'я і бізнесу, дізнаєтеся про мистецтва та традиції Сходу. Повноколірне видання. № 1, 2007. 128 с.

Гуртова ціна - 12
Дрібногуртова ціна - 15
Роздрібна ціна - 17

 
 
 
 

Почему люди не любят еврейскую мафию

М.К.Волков

Ця книга відомого камчатського вченого,академіка М.К.Волкова розкриває людям очі на істинну політику міжнародного талмудичного сіонізму - найбільш жорстокої з усіх нині існуючих злочинних етнічних ідеологій. Для читачів,зацікавлених історією,політикою та релігією.М.:"Русская правда",2006 -48 c.

Гуртова ціна - 3
Дрібногуртова ціна - 4
Роздрібна ціна - 7

 
 
 
 

Українська ідея

Володимир Кузьменко

У пропонованому збірнику публіцистичних статей висвітлена методологія дослідження історії й сьогодення України,відкривання нового, повноцінного, щасливого етапу розвитку Української раси. Для пересічного люду українського,всіх,хто спроможеться використати той скарб, що являє ця книжка.Київ 2006 - 198 с.

Гуртова ціна - 8
Дрібногуртова ціна - 10
Роздрібна ціна - 12

 
 
 
 

Что такое концепция "Мёртвая вода?

Истархов В.А.

Ця книга про новий політичний рух "Концепция общественной безопасности России"(КОБР),шифр "Мёртвая вода",який з`явився нещодавно в суспільно-політичному житті Росії. Надано критичну характеристику даного руху."КОБР "Мёртвая вода" - это неокоммунисты,сталинского типа,ковыряющие Коран". Х.: "Світовид", 2005 - 96с.

Гуртова ціна - 4
Дрібногуртова ціна - 5
Роздрібна ціна - 7

 
 
 
 

Дух нашої давнини

Д.Донцов

"Із яких причин і через кого спустошена земля наша?, Звідки впало це рабство? З яких причин "лицарські сини" обернені - за виразом Шевченка - в "свинопасів" і "хамових синів"? Чому їх,як Навином ворожі народи,обернуто в "дроворубів і водоносів" вибраного племені, в гелотів? Дослідити "вину бідствія", що впало на нас - мета цієї книги. Дрогобич.Видавництво "Відродження", 1991 - 342 с.

Гуртова ціна - 3
Дрібногуртова ціна - 4
Роздрібна ціна - 7

 
 
 
 

500 крилатих висловів

Латина

Збірочка вміщує 500 крилатих глибокофілософських висловів латиною з паралельним перекладом українською мовою .Кишенькова книжечка гарної якості завжди доречна в колі ерудитів. Київ, Індоєвропа.Такі Справи 1997 92с.

Гуртова ціна - 3
Дрібногуртова ціна - 4
Роздрібна ціна - 6

 
 
 
 

Колода від Ющенка

Ю.Луканов

Збірник епіграм на політиків,телеведучих,діячів культури та ін. Розрахований на широке читацьке коло. Кишенькове видання веселих політичних "епіграм-козюльок" Київ "Такі Справи" 2006 54с.

Гуртова ціна - 3
Дрібногуртова ціна - 3.5
Роздрібна ціна - 5

 
 
 
 

Одкровення від Івана

Тарас Унгурян

Есей "Одкровення від Івана"- чи не перша спроба життєпису одного із духовних лідерів нації, всесвітньо відомого українського художника Івана Марчука на порозі ІІІ тисячоліття.У книгу також увійшов цикл поезій Тараса Унгуряна "Преображення". Книга розрахована на широке коло читачів. Київ "Такі Справи" 2000 142с.

Гуртова ціна - 19
Дрібногуртова ціна - 21
Роздрібна ціна - 25

 
 
 
 

Третій президент

Ю.Луканов

Ця книжка - незалежний погляд на діяльність Президента України Леоніда Кучми. На відміну від рекламних буклетів, автор пише не лише про позитиви, але й про негативи політики пана Кучми. У творі,який написано по горячих слідах, зібрано багатий фактичний матеріал,представлено різноманітні оцінки особи Президента України. Значне місце відведено тому періодові, коли герой книжки ще не став політиком. "Такі Справи" Київ -1996 158с.

Гуртова ціна - 18
Дрібногуртова ціна - 20
Роздрібна ціна - 24

 
 
 
 

Анатомия необъявленной войны

Н.Савченко

В книзі розповідається про основні події,які відбувалися в Севастополі,Криму з кінця 1991 по 1997 рік.Україна і Росія неодноразово опинялись на межі можливого збройного конфлікту під час вирішення проблеми Чорноморського флоту. Велика увага приділяється аналізу діяльності російських спецслужб і розвідки ЧФ на півострові."Такі Справи" Київ -1997 344с.

Гуртова ціна - 19
Дрібногуртова ціна - 21
Роздрібна ціна - 25

 
 
 
 

Син Землі і Сонця

В.Мицик

Хліб наш насущний є величним космічним витвором, сином Землі і Сонця. За образотворчою мовою печений хліб - такий же жанр українського народного мистецтва, як і декоративні розписи, вишивання, килимництво та ін. Духовна багатозмістовність художнього хлібопечення Шевченкового краю утверджує, що він є не тільки господарським, а й мистецьким здобутком. Про це вперше оповідається у даному виданні відомим етнографом, директором Тальнівського музею історії хліборобства на Черкащині. Зацікавлений читач ознайомиться з найвищою святістю українського народу, а кольорові ілюстрації висвітлять зримі художні образи звичаєвого хліба. К.: КВІЦ, 2005. - 40 с.: 26 іл

Гуртова ціна - 4
Дрібногуртова ціна - 4
Роздрібна ціна - 4

 
 
 
 

Всемирная революция. Заговор против цивилизации, Неста

Х.Вебстер

Ця книга спонукає інакше переоцінить події останніх століть,починаючи з Французької революції 1789р.та закінчуючи сьогоденням: дає можливість зрозуміти,чому так активно втручаються в наше життя "західні вчителі,борці за права людини",чому знов слов"янські народи стали об"єктом єкспериментів "таємних організацій", що протягом століть тероризують населення багатьох країн. К.: "Серж", 2001 - 290 с.

Гуртова ціна - 10
Дрібногуртова ціна - 12
Роздрібна ціна - 15

 
 
 
 

НОВИНКА!

"Мудрість карпатського мольфара"

DVD-диск.Фільм

В Прикарпатті,на Гуцульщині,по сусідству з горами,порослими смереками,й полонинами з запашними травами живе справжній 77-літній шаман (чи "мольфар",як кажуть гуцули),до якого їдуть за допомогою люди з усього світу. Його звуть Михайло Нечай.Сприймайте перевірену часом мудрість,що ллється з його добрих очей і вуст. Тривалість 101хв.

Гуртова ціна - 35
Дрібногуртова ціна - 40
Роздрібна ціна - 49

 
 
 
 

НОВИНКА!

"Сокира Перуна"

Диск

…і мертвим,і живим,і ненародженим… Пісні цього диска присвячено пам"яті Голонокомандувача УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича та всім героям,полеглим у визвольній боротьбі з ворогами за вільну Україну

Гуртова ціна - 15
Дрібногуртова ціна - 17
Роздрібна ціна - 20

 
 
 
 

Іменослов

Галина Лозко

В цьому унікальному іменослові зібрано 2150 власне слов`янських імен людей,богів та міфологічних постатей,які через засилля чужої культури в Україні були на довгий час забуті.Подається також тлумачення імен,опис обрядів,мотиви називання,залежні від зодіакального часу та історичні довідки про те,хто носив те,чи інше ім`я. Київ-1998 176с.

Гуртова ціна - 7
Дрібногуртова ціна - 8
Роздрібна ціна - 10

 
 
 
 

НОВИНКА!

Міфи та легенди давньої України

В.Войтович

Захоплююча літературно-художня розповідь про дивовижний світ наших далеких пращурів,їхню високу духовність і єдність із Природою,рідною землею.Пером і пензлем автор малює яскраві міфічні образи,які,незважаючи на усілякі перешкоди, пережили віки і дожили до наших днів.Це - Сварог,Перун,Дажбог,Лада,Купало,Коляда,Берегиня. Тернопіль"Богдан"-2005 392с.

Гуртова ціна - 25
Дрібногуртова ціна - 27
Роздрібна ціна - 35

 
 
 
 

НОВИНКА!

Антологія українського міфу

В.Войтович

Найбільше і найповніше дослідження українського міфу

Гуртова ціна - 120
Дрібногуртова ціна - 125
Роздрібна ціна - 140

 
 
 
 

* - Дрібногуртова ціна застосовується при одноразовому замовленні не менш, ніж на 100 гривень та не менш, ніж 10 примірників

** - Гуртова ціна застосовується при одноразовому придбанні не менш, ніж на 3000 гривень за умови одночасної оплати всієї партії