Хай Сонце - прабог всіх релігій,

Золотопере й життєсійне.

Благословить мій дім крилатий.

Накреслю взір його неземний,

Святий, арійський знак таємний,

Накреслю Свастику на хаті І буду спати вже спокійно.

Богдан-Ігор Антонич, 1939 рік.

Братство "СВАРГА"

СВАРГА - це сонячний символ вічного руху, що здавна був відомий нашим предкам - Аріям. Сварга використовувалась як священний знак та потужний оберіг, який вселяв страх в серця ворогів.

Язичницьке Братство "СВАРГА" засноване і діє при Всеукраїнському Релігійному Центрі Об'єднання Рідновірів України (ОРУ).

Метою діяльності Братства є задоволення релігійних потреб українців, які сповідують Рідну Українську Віру, а також поширення її серед національно свідомої молоді. Ми спрямовуєм свої зусилля на розповсюдження правдивої інформації про історію, культуру, релігію, на відродження звичаїв та обрядів наших предків, на підняття національного Духу та гідності, на зміцнення імунітету проти нав'язаної чужородної ідеології.

Братство, основу якого складає молодь зі всієї України, керується Звичаєвим Правом, мудрістю та досвідом наших предків, дотримується язичницьких Заповітів та Засторог Нащадкам.

Об'єднання Рідновірів України (ОРУ), при якому діє Братство "СВАРГА", очолює відомий науковець, релігієзнавець, кандидат філософських наук, Верховна Волхвиня України - Зореслава (Галина Лозко). ОРУ це всеукраїнська організація, що складається з багатьох громад нашої Батьківщини. При ньому зареєстрований перший в Україні рідновірський вищий навчальний заклад - Українська Духовна Академія Рідновірів (УДАР).

В сиву давнину наші пращури у великі свята збиралися на природі біля річок і весело відзначали їх плясками та ігрищами. На Купала парубки та дівчата водили хороводи, стрибали через високе вогнище. На Перуна чоловіки змагалися між собою, показували свою силу та вправність. Куди ж це все поділось? Чому вчиться наша молодь? Приїхати в ліс, розпити пару пляшок горілки, забруднити навколишнє середовище - і це називється весело погуляти?! Хто культивує серед сучасного покоління чужу антикультуру?

Язичницька Віра виховує в людях такі чесноти, як честь і гідність, сила і мудрість. Свою рідну Духовність треба шукати не десь в пустелях Ізраїлю, а тут, в Рідній Землі, в Рідній Мові, в Рідній Вірі. Бо ми не раби, МИ ОНУКИ ДАЖБОЖІ, і допоможуть нам тільки Рідні Боги!

В Священних Гаях ми проводимо свої обряди, відзначаємо свята, вивчаємо мудрість, що закладена в Матінці-Природі. Ми тренуємо своє тіло і свій Дух, для чого відновлюємо стародавні ігри, танці, змагання. Ми впроваджуєм здоровий спосіб життя, щоб передати своїм нащадкам здорові гени. Ми славимо Рідних Богів, і разом з ними вічно залишаємось СЛАВНИМИ!

 
 
 
   
 

Untitled Document

© 2005, Братство "Сварга"

e-mail:svarga@svarga.kiev.ua

cc